Web �ye paneliturkuaz rss haber kayna��

Alternatif Yaz� - FLASH

Get Adobe Flash player

Logo Tasarm

irketinizi ya da oluturacanz markanz insanlarn hafzasna kazmak istiyorsanz öncelikle logonuz;

 • Aklda kalc olmal
 • Sade Olmal
 • Kurumsal ve irketinizin faliyet alanyla ilikili olmaldr.

  Logo Tasarm n günümüzdeki önemi tartlmazdr. Bir irket Kurum veya Markann en belirleyici özeliklerinden birtanesi logo tasarm ve kurumsal bütünlüüdür. Logo diyip geçmemek lazm. Müterinize vereceiniz kartvizitinizden tutunda, tabelanz, faturanz, broürleriniz, kataloglarnz, web tasarmnz web siteniz ksacas her yerde kulanacanz reklam tantm kampanyalarnda en etkin görevi srtlayacak olan firmanzn kurumsal logosudur.


  ÇALIMA EKLMZ;

  1.bölüm: Logo tasarmn ilk admnda gerekli doneler (bilgi ve dökümanlar) alndktan sonra siz müterimizin talepleri dorultusunda 10 tane özgün logo tasarm çalmas 3 (üç) i gününde hazrlanr.

  2.bölüm: Uygun gördüünüz logo üzerinde varsa yaplmas gereken son deiiklerlerde (renk, font vb) yaplr. Beendiiniz logo üzerinde farkl renk kombinasyonlarnda ve farkl font seçeneklerinde logo tasarmnz hazrlatabilirsiniz. Bundan sonra logo teslim süreci balar.

  3.bölüm: Teslim edilecek logo çalmas, Freehand vektörel olarak, tüm matbaa basklarnzda ve internet ortamnda kullanabileceiniz tiff-psd 2 farkl formatta CD yazlr (Kargo) veya mail yoluyla size ulatrlr.


 • Üye Giri�i
   
   


  Hızlı İletişm Kutusu
  Name Server Bilgilerimiz
  ns1.turkuaztasarim.com
  ns2.turkuaztasarim.com
   
  Submit Link to Allinks Directory - Friendly quality web links directory. Web sites organized by category. Links exchange.
  Aradur.com | Arama Motoru Cihangir Taşkın Ankara Keçiören Web Site Yaptırma - Armut.com
   
  sitemap.xml